Sie sehen die Flagge von Österreich

BMD
Österreich

Sie sehen die Flagge von Deutschland

BMD
Deutschland

Sie sehen die Flagge der Schweiz

BMD
Schweiz

Sie sehen die Flagge von Ungarn

BMD
Magyarország

Sie sehen die Flagge der Slowakei

BMD
Slovensko

Sie sehen die Flagge von Tschechien

BMD
Česko

Sie sehen die englische Flagge

BMD
International

Sie sehen die Flagge von Ungarn HU
keresés

Számviteli tréner – support munkatárs

BMD – a teljeskörű megoldás: egy nemzetközi szoftver vállalkozása minden területére, mely kérésre egyéni módosításokkal kiegészíthető. Csúcsminőségű szoftver, IT, betanítások, szemináriumok és support, mindez egy kézből. Mi vagyunk a könyvelőirodák és cégek partnerei, legyen szó CRM-ről, számvitelről vagy ERP rendszerről.

Budapest-i leányvállalatunkhoz keresünk motivált

Számviteli tréner – support munkatársat

Munkavégzés helye: BMD Budapest (1139 Budapest, Forgách u. 19.)
Munkaviszony: teljes munkaidő, határozatlan idejű szerződéssel, azonnali kezdési lehetőséggel

Az Ön feladatai:

A már meglévő support-team tagjaként Ön is meglévő ügyfeleink kapcsolattartója lesz a BMD számviteli programjainak területén. Az Ön feladatai többek között:

  • First és second level support számviteli modullal rendelkező ügyfeleink részére
  • Ügyfélproblémák kezelése és megoldása telefonon vagy távsegítség formájában
  • Számviteli rendszer koncepciója, specifikációja és bevezetése ügyfeleink telephelyén
  • Ügyfeleink támogatása és betanítása a szoftver használatára a bevezetés ideje alatt és utána
  • Folyamatban lévő programfejlesztésekben való aktív részvétel, tesztelés és dokumentáció elkészítése

A céghez történő belépést követően többhetes, átfogó szakmai képzést biztosítunk számviteli programmoduljainkból. A képzés bizonyos részei esetenként, külföldi anyacégünknél, Ausztriában is történhet.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Gazdasági végzettség
  • Ideális esetben korábbi, számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Szakmai és gyakorlati tapasztalat egy vagy több területen: könyvelés, költségelemzés, mérlegkészítés
  • Jó MS Office ismeretek
  • Kitűnő magyar nyelvtudás, magabiztos német nyelvtudás írásban és szóban, angol nyelvi tudás előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány és utazásra való hajlam

Ideális jelöltünk szeret önállóan, komplex feladatokat megoldani, rendszeközpontú és elemző gondolkodásmód jellemzi. Ezen kívül meggyőző proaktív és kiváló kommunikációs személyiség.

Amit kínálunk:

  • Átfogó oktatás
  • Változatos és érdekes feladatok
  • Motivált csapatban történő munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva és egyéni fejlődési lehetőségek
  • Jó megközelíthetőség autóval és tömegközlekedési eszközökkel
  • Cafeteria
  • Jutalékrendszer

Online pályázat:
Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, s Ön egy új kihívást keres, várjuk online pályázatát. Kérjük, ehhez a következő dokumentumokat készítse elő: motivációs levél, önéletrajz és releváns bizonyítványok ill. diplomák. Kérjük önéletrajzát magyarul és németül is szíveskedjen benyújtani.

Várjuk pályázatát!

Kérdés esetén rendelkezésükre áll:
Az Ön BMD-Human Resource-csapata
Mag. (FH) Julia Kalkhofer
Tel. +43 (0)50 883-7777

BMD Rendszerház Kft.

Forgách u.19

1139 Budapest

+36 (1) 235 7090

sales@bmd.hu

Ez is érdekes lehet az Ön számára

Termékek

Support és oktatás

BMD Magyarország

Follow us

Kövessen minket a Facebookon is!
Videóink a Youtube-on