Ismerje meg nemzetközi hátterünket!


Ausztria

BMD Systemhaus GmbH - Steyr

Sierninger Straße 190
A-4400 Steyr
Elérhetőségünk

Tel: +43 (0)50/883
Fax: +43 (0)50/883-66
E-Mail: bmd@bmd.com
Web: www.bmd.at
Ügyvezetőség:
KR Ferdinand Wieser

Értékesítési vezető:
Mag. Wolfgang Foißner
foissner@bmd.at

BMD Systemhaus GmbH - Bécs

Storchengasse 1
A-1150 Wien
Elérhetőségünk

Tel: +43 (0)50/883-4000
Fax: +43 (0)50/883-4066
E-Mail: wien@bmd.com
Web: www.bmd.at
Képviselet vezetőség:
Wolfgang Ginzel
ginzel@bmd.at

Értékesítési vezető BMD Wien:
Peter Strondl
strondl@bmd.at

BMD Systemhaus GmbH - Salzburg

Franz-Brötzner-Straße 12
1. Stock, Top 6
A-5071 Wals-Siezenheim
Elérhetőségünk

Tel: +43 (0)50/883-4600
E-Mail: salzburg@bmd.com
Web: www.bmd.at

Németország

BMD GmbH

BMD Hamburg
BMD Hamburg
Veritaskai 3
D-21079 Hamburg
Anfahrtsplan

Tel.: +49 (40) 5543920
Fax.: +49 (40) 55439266
E-Mail: verkauf@bmd.de
Web: www.bmd.de


Ügyvezetőség:
Mathias Glahn
m.glahn@bmd.de

Mag. Wolfgang Foißner
foissner@bmd.at

DI Helmut Röcklinger, MBA
roecklinger@bmd.at
BMD München

BMD München
Klausenburger Straße 9
D-81677 München
Elérhetőségünk

Tel: +49 (89) 6606391-20
Fax: +49 (89) 6606391-66
E-Mail: bmd@bmd.com
Web: www.bmd.de


Svájc

BMD Systemhaus Schweiz AG

Messenriet 16
CH-8500 Frauenfeld
Elérhetőségünk

Tel: +41 (0)52 723 00 55
Fax: +41 (0)52 723 00 51
E-Mail: schweiz@bmd.com
Web: www.bmd.ch
Ügyvezetőség:
Max Gerber
schweiz@bmd.com

Dr. Markus Knasmüller
Präsident des Verwaltungsrates
knasmueller@bmd.at

pebe AG

Messenriet 16
CH-8500 Frauenfeld

Tel: +41 (0)52 723 01 01
Fax: +41 (0)52 723 01 99
E-Mail: info@pebe.ch
Web: www.pebe.ch

Csehország

BMD Česká republika

Kit s.r.o

Slezská 32
CZ-12000 Praha
Elérhetőségünk

Tel.: +420/222 521 052
Fax: +420/222 521 052
E-mail: praha@kit.cz
Web: cz.bmd.com
Ügyvezetőség:
Ing. Petr Hanzal, PhD.
hanzal@kit.cz

 

 

Chelčického 15
CZ-37001 Č. Budějovice
Elérhetőségünk

Tel.: +420/387 312 345
Fax: +420/387 312 345
E-mail: bmd@kit.cz
Web: www.kit.cz

Szlovákia

BMD Business Solutions s.r.o.

Mudrochova 2
83527 Bratislava
Elérhetőségünk

Tel: +421/220 861 990
Fax: +421/220 861 991
E-Mail: beregszaszi@bmd.com
Web: sk.bmd.com

IČ DPH: SK2022350022
Képviselet vezetőség:
Dipl.Ing. Patrick Beregszászi
beregszaszi@bmd.at

Ügyvezetőség:
Mag. Wolfgang Foißner
foissner@bmd.at

DI Helmut Röcklinger
roecklinger@bmd.at 
A legjobb felhasználói élmény nyújtása érdekében weboldalunkon cookie-kat használunk. | Részletes információk